Efektywność osobista

Dlaczego niektórzy są konsekwentni i skutecznie realizują postawione sobie cele a inni nie są w stanie doprowadzić do końca najprostszego zadania? Każde działanie zaczyna się od gotowości na zmianę, od zmiany postrzegania siebie w konkretnej sytuacji – coś zaczyna przeszkadzać i doskwierać na tyle, że zmieniamy myślenie o sytuacji, w której się znajdujemy. Doskonalenie efektywności osobistej to patrzenie na siebie z wielu różnych perspektyw, szukanie ścieżek rozwiązań, a co za tym idzie wywieranie wpływu na własne życie. Dzięki naszym szkoleniom uczestnicy diagnozują swoje mocne strony oraz obszary własnego rozwoju, doskonalą swoją osobistą zaradność i kreatywność, zachowują równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, zaczynają akceptować i realizować swoje pomysły, odblokowują się.

Ścieżka klasyczna

Ścieżka klasyczna zawiera programy bazujące na światowej sławy ekspertach a uczestnictwo w szkoleniach w ramach tej ścieżki wyposaży Cię w pewien podstawowy zasób wiedzy i umiejętności w wybranym przez Ciebie obszarze.

Ścieżka autorska

Ścieżka autorska zawiera programy bazujące na doświadczeniu naszych trenerów. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej! Uczestnictwo w szkoleniach w ramach tej ścieżki pozwoli Ci spojrzeć na wybrany przez Ciebie obszar z innej perspektywy oraz w niestandardowy sposób. Dlaczego tak? Ponieważ dzisiaj - w dynamicznej i konkurencyjnej rzeczywistości musisz z jednej strony posiadać podstawowe kompetencje i umiejętności w danym obszarze, z drugiej zaś działać innowacyjnie i niestandardowo.

Wróć

W górę