Projekty

Realizowane przez nas projekty mają na celu podnieść Wasze kompetencje zawodowe oraz zadbać o rozwój osobisty.

Zrealizowaliśmy gro projektów rozwojowych, dzięki którym posiedliśmy bezcenny know-how, którym z powodzeniem mogliśmy i możemy dalej dzielić się z naszymi Klientami oraz z sukcesem prowadzić projekty szkoleniowe, które nam powierzyli.

Proponujemy różne formy współpracy dopasowane do oczekiwań naszych Klientów dzięki czemu czas poświęcony na projekt po stronie Klienta zostaje ograniczony do minimum.

Współpraca z nami uwalnia Klienta od konieczności zatrudnienia dodatkowych osób (dzięki wyprowadzeniu usług związanych z realizacją projektu na zewnątrz firmy).

Dodatkowo, dzięki długoletniej praktyce we współpracy przy wdrażaniu projektów z jednostkami wdrażającymi możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. 

Jesteśmy w stanie określić realne zagrożenia i ryzyka każdego projektu i wiemy, jak pokierować projektem w sytuacjach awaryjnych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie realizowanymi projektami otwartymi oraz krótkim podsumowaniem już zrealizowanych projektów

Wróć

W górę