Fundusze UE

Co oznacza dla nas członkostwo Polski w Unii Europejskiej? To nie tylko odczuwalny napływ środków, które stanowią znaczące dotacje dla firm, ale także całe spektrum szans i sposobów na rozwój. Pozwala na to pozyskiwanie środków unijnych.

Również i nam udało się przekształcić możliwość, którą dają dotacje, w realne korzyści. Dlatego też wiemy, jak istotne jest to wsparcie i jakie znaczenie ma ono dla rozwoju firm. Od samego początku jesteśmy zarówno beneficjentem środków UE, jak i firmą z sukcesem pozyskującą dotacje dla swoich Klientów (w tym także dotacje 2014-2020). Naszą misją jest umożliwienie realizacji wszelkich koncepcji i pomysłów biznesowych.

O naszej wartości stanowi zespół specjalistów. W naszej ekipie posiadamy specjalistów, dla których pozyskiwanie dotacji unijnych jest procesem pozbawionym wszelkich tajemnic. Współpracujemy również ze specjalistami ds. rozliczania oraz zarządzania projektami oraz profesjonalnymi doradcami biznesowych – ludźmi pełnymi pasji, zaangażowania, gotowymi na największe wyzwania, ekspertami w swoich dziedzinach. Umiejętności i wiedza naszych konsultantów zostały sprawdzone w praktyce na każdym etapie cyklu życia projektu.

Posiadamy doświadczenie we współpracy z wieloma Instytucjami Wdrażającymi na terenie całego kraju. Wierzymy w siłę współpracy i komunikacji między nami a Klientem oraz instytucjami Wdrażającymi i czujemy, że zrozumienie siebie jest jednym z kluczowych czynników powodzenia projektu. Zasada ta obejmuje również samo pisanie projektów unijnych – wsparcie, które także Państwu proponujemy.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na skuteczność. Jesteśmy przekonani, że każdy Klient oznacza dla nas możliwość kreatywnego podejścia do tematu oraz doskonali nasze umiejętności i wiedzę. Dlatego każdy sukces naszego Klienta jest jednocześnie naszym sukcesem, a pozyskiwanie funduszy unijnych stanowi szansę na osiągnięcie wspólnego celu!

Wszystkim Klientom oferujemy wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania przeznaczone zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Są to nie tylko konkretne działania naszych ekspertów pomagające skorzystać z dotacji 2014-2020 stanowiących nową perspektywę rozwoju, ale również rozbudowana oferta, którą tworzą szkolenia dofinansowane ze środków UE - ukierunkowane m.in. na rozwój indywidualnych kompetencji zawodowych.

Wróć

W górę