Manipulacja, czy skuteczna argumentacja?, czyli NLP w sprzedaży

NLP w sprzedaży, to kurs o tym jak wpływamy na klienta i jego decyzje o zakupie oraz o tym, jak sami podejmujemy decyzje i jakim wpływom ulegamy.

Jednak ten warsztat nie tylko o samej sprzedaży, jest również o tym co „niewidoczne dla oczu”, o Tobie, Twoim nastawieniu i motywacji, przekonaniach i wartościach, o tym co najważniejsze...

Podczas szkolenia poznamy wiele tajników umysłu i pułapek, w które zdarza się wpaść nawet najlepszemu sprzedawcy. Zdobędziemy narzędzia wpływania na emocje i przekonania kontrahentów. Udoskonalimy język sprzedaży, jak również mowę ciała. Dowiemy się, jak odróżnić, czy klient mówi prawdę czy kłamie. Poznamy techniki radzenia sobie z zastrzeżeniami klientów, a nawet zamiany powodów odmowy w przyczynę zakupu.

Odpowiemy na pytania o to, jak skrócić czas rozmowy sprzedażowej, równocześnie zwiększając zyski.

NLP jest szkoleniem dla sprzedawców z doświadczeniem, a nawet dla tych, którzy wielokrotnie uczestniczyli w szkoleniach sprzedażowych, uczy narzędzi nowych, o wysokim stopniu wtajemniczenia, dzięki którym wielu ludzi na świecie osiągnęło wyjątkowe efekty w sprzedawaniu.