Jak zdobyć Klienta nie tylko ofertą handlową

Filarami sukcesu w biznesie są umiejętności negocjacyjne oraz charyzma, która powoduje, że kontrahent nas słucha, postrzega jako osobę wiarygodną i eksperta w reprezentowanej dziedzinie.

W trakcie szkolenie odkrywamy tajniki negocjacji – przygotowanie merytoryczne, reguły wywierania wpływu w negocjacjach, techniki i blefy negocjacyjne.

Zdobycie wiedzy na temat mowy ciała umożliwi świadome panowanie nad własnym ciałem, a jednocześnie pozwoli na odczytywanie komunikatów niewerbalnych wysyłanych przez kontrahentów podczas rozmów ułatwiając osiągnięcie przewagi negocjacyjnej.

Uczestnicy dowiedzą się również, w jaki sposób kreować własne zachowania i postawy, by zbudować autorytet. Jak umiejętnie wykorzystywać protokół dyplomatyczny w sytuacjach biznesowych a całość wzmocnimy profesjonalnym wizerunkiem biznesowym – odpowiednio dobrany strój i dodatki pomogą zbudować silną pozycję w biznesie.

Umiejętności negocjacyjne, charyzma i profesjonalny wizerunek, to składowe sukcesu. Udział w szkoleniu ułatwi Ci drogę do niego.