O MCS

MCS powstało w 1998 roku w Warszawie. Dynamiczny rozwój nasza spółka zawdzięcza wysokiemu poziomowi oferowanych usług, profesjonalizmowi naszych pracowników, wykładowców i trenerów, bieżącej obserwacji potrzeb rynkowych a co za tym idzie dostosowywaniu się do nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań Klientów. Dzięki różnorodności oferowanych obszarów z zakresu szkoleń, doradztwa, projektów, również unijnych oraz wsparcia biznesu - portfolio naszych Klientów z roku na rok powiększa się.

Nowa jakość Twojego biznesu. Wzmacniamy Twoją organizację.

Oferując najlepsze usługi dostarczane poprzez dobrze przygotowanych pracowników i świetną kadrę dydaktyczną – umożliwiamy rozwój i osiągnięcie sukcesu każdej firmie. Dowiadując się czym jest sukces dla naszych Klientów – pomagamy go osiągnąć.

Wartości

Wartości budowane są przez zbiór naszych działań i stanowią mocny fundament, na którym budujemy przyszłość naszej firmy.

Partnerstwo – we współpracy
Przejrzystość – działania i zasad
Profesjonalizm – zarządzania i relacji
Innowacja – produktów i rozwiązań
Jakość – usług i obsługi

Wizja

Jesteśmy bezkonkurencyjnym partnerem usług szkoleniowo-doradczych.

Pragniemy zostać najlepszym kontrahentem w dziedzinie szkolnictwa, doradztwa, wsparcia biznesu oraz przygotowania i realizacji projektów. Chcemy stale podnosić nasze możliwości i umiejętności, żeby nasi Klienci rozwijali się w możliwie efektywny sposób, a ich pracownicy budowali siłę organizacji poprzez podnoszenie własnych kwalifikacji.

MCS w liczbach

• 12 mln
  • 49 mln
  • 97 mln

członkostwo w PIFS

zamkniętych projektów szkoleniowych zrealizowanych zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta

trenerów współpracujących, w tym 4 opiekunów merytorycznych

zrealizowanych projektów szkoleniowych i szkoleniowo-doradczych

napisanych wniosków o dotację

przeprowadzonych szkoleń

przepracowanych dni szkoleniowych przez naszych trenerów

przeszkolonych uczestników szkoleń - tylko w 2013 roku!

to wartość jednego z największych projektów, którym zarządzaliśmy

wartość największego zarządzanego przez nas projektu inwestycyjnego

pozyskanych dotacji.