Nagrody i wyróżnienia

Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2014

W kwietniu 2014 roku MCS został Laureatem Godła Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2014.

Celem konkursu było wyłonienie instytucji oferujących usługi szkoleniowe i doradcze na najwyższym poziomie, realizowane w oparciu o autorskie programy przez wyspecjalizowaną kadrę trenerów. Audytorzy szukali jednostek szkoleniowych, które wyróżniają się na tle konkurencji fachowością i bogatym doświadczeniem, stosujących efektywne metody nauczania, przekładające się na budowanie wiedzy oraz kształtowanie praktycznych umiejętności kursantów i Klientów.

Ten prestiżowy ogólnopolski konkurs miał kilka etapów, które musieliśmy pokonać. Najpierw poddaliśmy się samoocenie, aby niedługo później ocenie poddano dokumenty, na których pracujemy na co dzień. Ostatnim etapem był audyt zewnętrzny. Mieliśmy okazję porozmawiać o szczegółach działalności bieżącej, naszych planach rozwoju i o ludziach, którzy pracują na dobre imię MCS. Musieliśmy się wykazać profesjonalizmem działania i wysoką jakością oferowanych przez nas usług. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy docenieni!