Akredytacje i certyfikacje

Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych

MCS zostało wyróżnione znakiem jakości Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES). Miło nam poinformować, że w listopadzie 2014 roku, Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce, stworzone w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, przyznało nam znak jakości MSUES. Standardy szczegółowo określają ramy prawidłowej realizacji usługi szkoleniowej, precyzując nie tylko przygotowanie samej usługi, ale także potencjał kadry dydaktycznej, warunki organizacyjne oraz zarządzanie firmą jako całością.

Aby móc zdobyć MSUES, byliśmy zobowiązani przejść kilkuetapowy audyt, obejmujący szczegółową weryfikację materiałów źródłowych i sposobu działania MCS w rzeczywistości. Audytor sprawdzał bowiem nie tylko dokumenty, ale przede wszystkim to jak nasze usługi realizujemy na co dzień: monitorował nasze szkolenie, rozmawiał z naszymi trenerami i uczestnikami szkoleń, prześwietlił zawartość strony internetowej. Pozytywny wynik audytu świadczy o tym, że doceniono sposób, w jaki pracujemy i realizujemy usługi szkoleniowe – stawiając na wysoką jakość usług i obsługi, profesjonalizm zarządzania i relacji oraz przejrzystość działania.

Znak jakości MSUES stanowi dla Ciebie i Twojej firmy gwarancję, że oferowane przez nas usługi są najwyższej klasy.

Chcesz wiedzieć więcej? http://wup-krakow.pl/projekty-wup/podmiotowe-finansowanie-ksztalcenia-1/oferta-uslug-edukacyjno-szkoleniowych lub pobierz plik: broszura o MSUES.

Vocational Competence Certificate

Vocational Competence Certificate (VCC) to jednolity system kształcenia i certyfikacji kompetencji zawodowych. Założeniu Fundacji i systemu kształcenia VCC przyświecała idea promocji mobilności zawodowej i działania na rzecz uczenia się przez całe życie. Świadomi trudności, które czekają wszystkich korzystających z usług rynku pracy, na początku 2014 roku z przyjemnością wstąpiliśmy w szeregi VCC.

Oznacza to dokładnie, że zostaliśmy akredytowaną Akademią Edukacyjną i Partnerem Egzaminacyjnym VCC. Akademia Edukacyjna to instytucja, która zobowiązuje się kształcić uczestników zgodnie z założeniami systemu i w oparciu o akredytowane przez VCC programy dydaktyczne. Z kolei jako Partner Egzaminacyjny prowadzimy egzaminy zgodnie z zasadą bezstronności i obiektywizmu.

Innowacyjność VCC wynika z podejścia do standardu każdej kompetencji zawodowej. System VCC integruje wiedzę teoretyczną, praktyczne umiejętności zawodowe, personalne i społeczne, branżowy język obcy oraz kompetencje informatyczne w jednym programie dydaktycznym. Po raz pierwszy umożliwione zostało potwierdzenie kwalifikacji każdej osoby poprzez egzamin, niezależnie od sposobu zdobycia kwalifikacji czy czasu i miejsca nauki. Możesz zdobyć nowe kompetencje zawodowe (prościej mówiąc – nowy zawód) wybierając ścieżkę New Competence, jak również uzupełnić, podwyższyć i zaktualizować już posiadane kompetencje poprzez moduły Select Competences.

Jesteś zainteresowany szkoleniem VCC? A może chcesz od razu przystąpić do konkretnego egzaminu? Zrób to nami! Tutaj znajdziesz aktualne portfolio VCC.

Chcesz wiedzieć więcej? http://vccsystem.pl

Kontakt do Biura Fundacji VCC:

ul. Nałęczowska 30
20 – 701 Lublin