Trwa 20. edycja „Grasz o staż” – zgłoś swój udział do 13.04!

Firma MCS bierze czynny udział w działaniach CSRowych. Chętnie wspiera ciekawe inicjatywy. W związku z czym bardzo chętnie bierze udział w projekcie „Grasz o staż”!

13 kwietnia upływa termin nadsyłania przez studentów i absolwentów rozwiązań zadań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są płatne, wakacyjne staże w renomowanych organizacjach z całej Polski oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia. Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać od jednego do trzech zadań wybranych spośród pięciu kategorii.

„Grasz o staż” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno studentów z uniwersytetów, jak i uczelni technicznych – daje możliwość startu w karierę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Wszystkie staże w konkursie są płatne - stażyści mają zagwarantowane wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc współpracy w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej. Organizatorzy dbają także o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych staży. Co ważne, niemal 50 % laureatów pozostało w firmach, gdzie z powodzeniem kontynuuje karierę zawodową.

W konkursie można wygrać praktyki w m.in. w międzynarodowych korporacjach, polskich spółkach, instytucjach finansowych, agencjach reklamowych, domach mediowych, organizacjach pozarządowych, Kancelarii Prezydenta RP, ministerstwach, kancelariach prawnych, instytucjach naukowych w całej Polsce.
Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne (organizowane min. przez MCS), kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Organizatorzy „Gry o staż” zapraszają studentów wszystkich lat studiów i absolwentów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Wszystkich zainteresowanych zapraszają do zapoznania się z ofertą staży i nagród dodatkowych dostępną na stronie www.grasz.pl. Bieżące informacje o konkursie można znaleźć także na profilu „Grasz o staż” na facebook’u.