Nowy autorski program w szkoleniach zamkniętych

Zmieniamy się dla naszych Klientów. Szukamy takich rozwiązań rozwojowych, takich programów szkoleń, których nie znajdziecie nigdzie indziej na rynku.

Od tego roku w ramach naszej nowatorskiej propozycji przedstawiamy do wyboru programy szkoleniowe realizowane w ramach dwóch ścieżek: klasycznej i autorskiej, obydwie w obszarze: menadżerskim, sprzedażowym, obsługi klienta i efektywności osobistej.

Dla tych którzy chcą doskonalić najważniejsze kompetencje z danego obszaru zapraszamy do zapoznania się ze ścieżką klasyczną. Wśród ponad 20 programów mamy propozycję dla każdego niezależenia od stażu, a aktywna forma prowadzenia w oparciu o realne sytuacje uczestników, daje gwarancję najwyższej efektywności.

A dla tych którzy już wszystkie możliwe szkolenia mają za sobą, ale nadal chcą się rozwijać i szukają inspiracji zapraszamy do skorzystania z ponad 30 programów w ramach ścieżki autorskiej . Ścieżka autorska to taka propozycja, której nie znajdziecie nigdzie indziej – autorskie, nowatorskie, unikalne. Dostępne tylko u nas. Wśród nich mamy takie diamenty, jak: „Słowa zimne i wyważone, a obsesyjnie niecierpliwe emocje czyli trening inteligencji emocjonalnej”, „Pasja Odwagi 25 lekcji dla odważnych przywódców biznesu” lub chociażby „Firma w mediach - „polowanie na czarownice” czy szansa na budowanie wizerunku”?

Jeśli masz jeszcze jakiś inny pomysł, prosimy o kontakt, na pewno dołożymy wszelkich starań, aby przygotować propozycję zgodną z nawet najbardziej wymagającymi oczekiwaniami.