DOTACJE NA SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW 45+

Przedsiębiorcy mogą otrzymać dotację na rozwój kwalifikacji swoich pracowników ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).
Celem projektów dofinansowanych z KFS jest zapobieganie utracie zatrudnienia z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki.

W 2015 roku środki KFS są przeznaczone dla pracowników, którzy ukończyli 45. rok życia.
Pracodawca może otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 100% kosztów kwalifikowanych.
Nabory wniosków przeprowadzają powiatowe urzędy pracy.

MCS oferuje wsparcie na etapie ubiegania się o dofinansowanie oraz realizacji projektów. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od analizy planów inwestycyjnych, przez wskazanie najlepszego źródła finansowania i sporządzenie wniosku o dotację wraz z kompletem dokumentów, aż po rozliczenie unijnego projektu.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Zapraszamy do współpracy!
Anna Jasińska