Dofinansowanie szkoleń dla Małopolskich MŚP

Potencjał firmy zależy od potencjału jej pracowników. Aby wesprzeć w tym zakresie mikro, małych i średnich przedsiębiorców, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje aktualnie pilotażowy projekt „Podmiotowe Finansowe Kształcenia” (PFK), który umożliwi łatwe i szybkie dofinansowanie szkolenia pracowników.

W ramach projektu PFK wypracowano system podmiotowego finansowania kształcenia, obejmującego mechanizm dystrybucji środków publicznych w formie bonu i zapewnienie możliwości wykorzystania tych bonów wśród firm posiadających znak jakości MSUES. System jest przejrzysty, logiczny, nastawiony na jakość i dający swobodę wyboru przedsiębiorcy zainteresowanego rozwojem kapitału intelektualnego w swojej firmie.

W przyszłości planowane jest rozszerzenie tej formy dofinansowywania szkoleń przedsiębiorców na inne regiony oraz dla znacznie szerszej grupy przedsiębiorców.

Chcesz wiedzieć więcej? wup-krakow.pl lub msues.pl lub bonyszkoleniowe.pl